Nowoczesny Pensjonat dla Seniora

Zapotrzebowanie na domy spokojnej starości rośnie, a inwestorzy zaczynają zwracać uwagę na ten rozwijający się rynek nieruchomości. Mało jest też rozwiniętych kompleksów senioralnych dla osób, które są w stanie zapłacić za taką usługę spore pieniądze.

Lokowanie funduszy w tego typu nieruchomości to patrzenie w przyszłość, przewidywanie nowych kierunków i opłacalnych inwestycji.

W Polsce systematycznie wydłuża się średnia długość życia, co niestety nie idzie w parze z wysokim przyrostem naturalnym. Dane Eurostatu pokazują, że w 2020 r. osoby po 60. roku życia będą stanowić blisko 25% polskiego społeczeństwa. Szacuje się, że w roku 2030 liczba osób w wieku 85 lat i więcej może sięgać prawie 800 tysięcy. Naturalną konsekwencją tych zmian demograficznych jest zapotrzebowanie na domy opieki nad osobami starszymi gwarantujące seniorom godne i komfortowe przeżywanie jesieni swojego życia.

W wyjątkowym miejscu, w niedalekiej odległości od Puław, Lublina i Kazimierza nad Wisłą oferujemy inwestycję polegająca na przebudowie budynku szkoły podstawowej z lat 50-tych.

Opracowany projekt architektoniczny ilustruje potencjał tego miejsca.

Prezentowana inwestycja przewiduje możliwość budowy Nowoczesnego Pensjonatu dla Seniora obejmującego 25 pokoi dwuosobowych, dla 45 pensjonariuszy z opcją realizacji droższych apartamentów 1-osobowych typu studio. Nowoczesny budynek zaprojektowany według najwyższych standardów dla obiektów tego rodzaju .

W miejscu starej szkoły, z wykorzystaniem części starego budynku architekt zaprojektował nowoczesny budynek, w którym inwestor może umieścić nowoczesny pensjonat dla seniora z całym niezbędnym zapleczem rehabilitacyjnym lub hotel z zapleczem SPA.

Ze względu na różnorodność atrakcji turystycznych w tym rejonie obiekt tego typu cieszyłby się dużym zainteresowaniem.

Okolice te są prawdziwym zagłębiem atrakcji,  jest to tzw. trójkąt turystyczny Puławy – Kazimierz Dolny – Nałęczów.

Oddalony od Ławeczka Starego Kazimierz nad Wisłą cieszy się niemalejącym zainteresowaniem na krótkie wyjazdy turystyczne mieszkańców Warszawy, Lublina czy Puław.

Autor Projektu 

Arch.inż. Przemysław Lisiecki

Zapraszamy do kontaktu

 

Projekty Indywidualne Domów

Projekty Przebudowy

Project Management

Kompleksowa obsługa inwestycji 

Pomoc w sprzedaży/zakupie

 

NOWOŚĆ – działki na WARMII

Eco Wioska!

 

Elżbieta Kuźniacka

500216677

home@visionhome.pl