Sprzedamy nową lepszą wizję Twojego domu.
Znajdziemy dom na miarę Twoich potrzeb.
Zróbmy to razem!

ZNAJDZIEMY

ZAPROJEKTUJEMY

ZREALIZUJEMY

SPRZEDAMY NOWĄ LEPSZĄ WIZJĘ TWOJEGO DOMU

Masz stary dom i chcesz go sprzedać? Nadaje się tylko do kompletnego remontu? A może to trudna nieruchomość i nikt nie widzi w niej potencjału?

Oddaj swój dom w ręce fachowców. Zrobimy nową wizję architektoniczną tej inwestycji.  Znajdziemy inwestora, który zaufa naszej Wizji. Dostrzegamy w nieruchomości TO COŚ, czego inni nie widzą.

Doceniamy potencjał, lokalizację i potrzeby rynku. Kreatywna sprzedaż to nasz model biznesowy.

ZNAJDZIEMY DOM NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Szukasz domu w wybranej lokalizacji? Wiesz jakie są Twoje potrzeby, ale nie masz czasu na przeszukiwanie setek ogłoszeń i oglądanie przypadkowych nieruchomości? Męczą Cię wizyty w kolejnych domach, które dalece odbiegają od oferty na portalach nieruchomości?

Zrobimy to za Ciebie. Oferujemy kompleksową usługę – od znalezienia odpowiedniej inwestycji, poprzez analizę dokumentacji, projekt architektoniczny, oszacowanie potencjału nieruchomości  idealnej dla Ciebie. Towarzyszymy Ci w dalszej drodze do modernizacji i przystosowania domu do Twoich potrzeb. Nasza współpraca z Tobą nie kończy się na sprzedaży nieruchomości, ona się tu zaczyna.

ZAPROJEKTUJEMY DOM DLA CIEBIE

Gdy już znajdziemy odpowiedni dom do modernizacji lub działkę, na której powstanie Twój dom – zaprojektujemy go dla Ciebie zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wyobrażeniami. Zawsze uważnie słuchamy klienta, choć chętnie podpowiadamy najlepsze rozwiązania.

Nasze projekty są nowoczesne, uwzględniają najnowsze technologie, mamy świeże pomysły i duże doświadczenie. Obejrzyj nasze PROJEKTY, NA SPRZEDAŻ i PUBLIKACJE, żeby przekonać się, co tworzymy i co już stworzyliśmy!

BUDOWA REMONT MODERNIZACJA

ZREALIZUJEMY – to kolejny etap naszej kompleksowej oferty.

Nasz construction manager wraz z architektem przygotuje plan prac, kosztorys oraz zestawienie niezbędnych materiałów. Nadzorujemy sprawdzone ekipy remontowe i budowlane. Współpracujemy z wieloma hurtowniami i firmami podwykonawczymi. Nasza oferta jest konkurencyjna dzięki licznym rabatom dla naszych klientów. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za sprawny remont, imponującą modernizację i budowę domu w najwyższej jakości.

Powierz nam swój dom
Nasza praca – dla Ciebie większa wartość inwestycji