WRÓĆ

Nowoczesny Pensjonat dla Seniora

Ciekawa oferta dla Inwestora

Zapotrzebowanie na domy spokojnej starości rośnie, a inwestorzy zaczynają zwracać uwagę na ten rozwijający się rynek nieruchomości. Mało jest też rozwiniętych kompleksów senioralnych dla osób, które są w stanie zapłacić za taką usługę spore pieniądze.

Lokowanie funduszy w tego typu nieruchomości to patrzenie w przyszłość, przewidywanie nowych kierunków i opłacalnych inwestycji.

 

W Polsce systematycznie wydłuża się średnia długość życia, co niestety nie idzie w parze z wysokim przyrostem naturalnym. Dane Eurostatu pokazują, że w 2020 r. osoby po 60. roku życia będą stanowić blisko 25% polskiego społeczeństwa. Szacuje się, że w roku 2030 liczba osób w wieku 85 lat i więcej może sięgać prawie 800 tysięcy. Naturalną konsekwencją tych zmian demograficznych jest zapotrzebowanie na domy opieki nad osobami starszymi gwarantujące seniorom godne i komfortowe przeżywanie jesieni swojego życia.

W wyjątkowym miejscu, w niedalekiej odległości od Puław, Lublina i Kazimierza nad Wisłą oferujemy inwestycję polegająca na przebudowie budynku szkoły podstawowej z lat 50-tych.

Opracowany projekt architektoniczny ilustruje potencjał tego miejsca.

Prezentowana inwestycja przewiduje możliwość budowy Nowoczesnego Pensjonatu dla Seniora obejmującego 25 pokoi dwuosobowych, dla 45 pensjonariuszy z opcją realizacji droższych apartamentów 1-osobowych typu studio. Nowoczesny budynek zaprojektowany według najwyższych standardów dla obiektów tego rodzaju .

W miejscu starej szkoły, z wykorzystaniem części starego budynku architekt zaprojektował nowoczesny budynek, w którym inwestor może umieścić nowoczesny pensjonat dla seniora z całym niezbędnym zapleczem rehabilitacyjnym lub hotel z zapleczem SPA.

Ze względu na różnorodność atrakcji turystycznych w tym rejonie obiekt tego typu cieszyłby się dużym zainteresowaniem.

Okolice te są prawdziwym zagłębiem atrakcji,  jest to tzw. trójkąt turystyczny Puławy – Kazimierz Dolny – Nałęczów.

Oddalony od Ławeczka Starego Kazimierz nad Wisłą cieszy się niemalejącym zainteresowaniem na krótkie wyjazdy turystyczne mieszkańców Warszawy, Lublina czy Puław.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Zadzwoń lub napisz

Elżbieta Kuźniacka
+48 500 21 66 77
home@visionhome.pl