WRÓĆ

Współczesna willa blisko metra na Mokotowie

WERNYHORY/Mokotów
Nowoczesna willa 250 m2 wraz z działką

Cicha uliczka, jednak blisko stacja Metro Wilanowska.

Wokół wille, rezydencje, stare i nowe domy. Miejsce pożądane wśród inwestorów. Działka w drugiej linii zabudowy – ostatnia, na którą zostały wydane warunki zabudowy w tej części Mokotowa.

Sprzedajemy tą nieruchomość wraz z pozwoleniem na budowę prezentowanego domu. Dom będzie modernistyczną willą miejską z podziemnym garażem na max 4 samochody. Powierzchnia domu wyniesie 250 m2.

Przewidziano w nim wiele udogodnień. Został zaprojektowany zsyp na brudną bieliznę dostępny z każdego poziomu. Z kuchni wyjście na loggię w strefie parteru. Każda sypialnia i łazienka ma wyjście na przestronną loggię z widokiem na ogród. Z mniejszej łazienki wyjście na balkonik.

Ogród (południe) zaprojektowany na płycie garażowej z dostępem do wolno-stojącego pomieszczenia gospodarczego o powierzchni 10m2 – można tu trzymać narzędzia ogrodowe i meble. Projekt przewiduje wykorzystanie źródeł odnawialnych energii: pompa ciepła (Polski Komfort), rekuperacja, fotowoltaika.

Parter (67m2) 
– otwarta przestrzeń: salon z kuchnią i jadalnią
– łazienka gościnna, hall
– szklana ściana kuchni i jadalni wychodzi na wewnętrzne zielone patio usytuowane od strony południowej

Piętro (67m2)
– 3 duże sypialnie
– 2 łazienki
– garderoba
Pokoje wychodzą na patio, każdy ma komfortową loggię. Duże okna osłonięte drewnianymi wertykalnymi żaluzjami elewacyjnymi.

Piwnica (150m2)
garaż podziemny 135m2
pomieszczenia pomocnicze 15m2

Ogród
dodatkowe pomieszczenie 10m2

Architekt: Przemysław Lisiecki

Zainteresowała Cię ta oferta?

Zadzwoń lub napisz
+48 500 21 66 77
home@visionhome.pl