WRÓĆ

Modernistyczna willa z basenem w samym sercu Sadyby

Sadyba
Powierzchnia domu 450m2
Powierzchnia ogrodu 861m2

Brukowana uliczka, wokół wille, rezydencje, stare i nowe domy. Miejsce pożądane wśród inwestorów. Stara Sadyba czy też Sadyba Oficerska, Miasto Ogród Sadyba. Wyjątkowe miejsce. Ogromny potencjał tkwi w tym, iż działki leżą na skarpie, w ostatniej linii zabudowy.

Sprzedajemy tą nieruchomość wraz koncepcją architektoniczną całkowitej przebudowy (zgodnej z Planem Zagospodarowania). Nowy DOM będzie modernistyczną willą miejską , z basenem i garażem podziemnym na 3 samochody. Również przed domem są miejsca postojowe – rzadki i cenny walor na Sadybie. Własność gruntu obu działek – to duży walor tej inwestycji.

DOM w obecnym stanie ma aż 450 m2 powierzchni, na działce 518 + 343 w sumie 861 m2. Powierzchnia domu po modernizacji wyniesie 270-300 m2
Jednak układ pomieszczeń jest nowoczesny, ergonomiczny oraz bardzo ekskluzywny.

Zadbany ogród, starodrzew, widok ze skarpy na tereny zielone. Tu nie będzie niespodzianek – nie powstanie żaden nowy budynek, osiedle, biurowiec – od strony ogrodu możliwe są TYLKO tereny zielone i parkowe. Plan Miejscowy przewiduje powstanie nowego Parku Sadyby.

PARTER

Otwarta przestrzeń : kuchnia/jadalnia/salon z kominkiem. Oszklona ściana na stronę ogrodu oraz na pomieszczenie z podświetlanym basenem. Szklana ściana kuchni i jadalni wychodzi na wewnętrzne zielone patio usytuowane od strony południowej. Całość od ulicy dzieli ażurowa ściana.

PIĘTRO

4 duże sypialnie oraz 2 łazienki. Pokoje wychodzą na patio i na ogród. Duże okna osłonięte drewnianymi wertykalnymi żaluzjami elewacyjnymi

PIWNICA

Garaż na 2 samochody + jeden mniejszy (smart) lub skutery, rowery. Pojemna garderoba. Łazienka gościnna. Pomieszczenie techniczne.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Zadzwoń lub napisz

Elżbieta Kuźniacka
+48 500 21 66 77
home@visionhome.pl