ZESPÓŁ

Połączyliśmy wiedzę i doświadczenie profesjonalistów z kilku dziedzin.

Architekt, specjalista do spraw mediów, doradcy nieruchomości, specjaliści budowlani, konstruktor, grafik, dekorator wnętrz, prawnik, doradca kredytowy.

Dzięki temu opracujemy cały proces od znalezienia domu, poprzez projekt, budowę, nadzór ekipy, dobór materiałów, aż do etapu aranżacji wnętrz.

ARCHITEKTURA

To mocna strona naszego konceptu. Stoi za tym architekt z wieloletnim doświadczeniem.

Szanujemy kontekst, w jakim znajduje się inwestycja. Tworzymy projekty nieszablonowe, inspirujące, będące mieszanką naszych wieloletnich doświadczeń, talentów oraz potrzeb klienta. Specjalizujemy się w modernizacjach domów kostek.

PROFESJONALIZM

Nasz profesjonalizm potwierdzony jest licznymi referencjami i wieloma publikacjami realizacji architektonicznych i wnętrzarskich w opiniotwórczych magazynach branżowych.

Przemek Lisiecki / ARCHITEKT
Elżbieta Kuźniacka / MEDIA&SALE MANAGER
Mariusz Kowalik / CONSTRUCTION MANAGER
Hubert Zieliński / Art Director /www.hubertzielinski.com
Karolina Szulc-Nagłogowska / DORADCA PRAWNY
Marcin Kupis / DORADCA FINANSOWY

Przemek Lisiecki

ARCHITEKT

Ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu domów. Ceni sobie modernizacje domów z uszanowaniem kontekstu i zastanego stanu. Projektuje domy od podstaw nie ograniczając wyobraźni. Nowatorskie rozwiązania i technologie towarzyszą mu podczas tworzenia. Ma na koncie kilka spektakularnych metamorfoz „domu kostki”. Jego rady podczas wyboru odpowiedniego domu do remontu są bezcenne. Zarówno pod względem technicznym architektonicznym, ale też, co ważne na dalszym etapie inwestycji – w zakresie formalnym. Nagrody i publikacje znajdziecie w zakładce PRESS.

tel. +48 508 144 266

Elżbieta Kuźniacka

MEDIA&SALE MANAGER

Producent TV, dekorator wnętrz, specjalista SM. Reżyser i producent cyklu DEKORATORNIA oraz red.nacz.portalu www.deko-rady.pl . Jej doświadczenie, wiedza i know-how przekładają się na niekonwencjonalne sposoby prezentacji nieruchomości, a tym samym sukces w sprzedaży. Znawca designu, trendów i wielbicielka stylu Art DECO. Doradzi na etapie aranżacji wnętrza. Zapraszamy na stronę www.deko-rady.pl  oraz na FB i Insta Dekorady. Tam również znajdziecie prezentację Vision Home.

tel. +48 500 216 677

Mariusz Kowalik

CONSTRUCTION MANAGER

Powierzamy mu cały proces przebudowy, modernizacji , remontu budowy DOMU.
Kosztorys, terminarz prac , zatrudnianie ekip wykonawczych i nadzór budowy we współpracy z architektem to jego zadanie.
Możemy być pewni, że wybierze najlepsze materiały i zadba o dobre ceny dla klienta.
Ekipy budowlane narzekają na jego dokładność, precyzję i …częste wizyty na budowie ? Klienci wręcz przeciwnie.

tel. +48 602 113 173

Hubert Zieliński

ART DIRECTOR

Fotograf, operator kamery, muzyk, grafik… niezliczona ilośc talentów. Tym samym prezentacja Państwa Domu trafia w ręce artysty. To gwarancja nieszablonowych zdjęć oraz filmów nagranych i montowanych na poziomie profesjonalnym. Wyczucie, artyzm, dobry smak i Muzyka. Gwarantujemy!
www.hubertzielinski.pl

Karolina Szulc-Nagłowska

ADWOKAT

Czuwa nad umowami z poszanowaniem praw obu stron kontraktu. Specjalista od prawa autorskiego, choć żadna dziedzina prawna nie jest jej obca. Zadba o bezpieczeństwo Państwa transakcji.

Marcin Kupis

DORADCA FINANSOWY

Wszelkie kwestie związane z finansowaniem Państwa inwestycji bezpiecznie powierzymy naszemu doradcy. Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomosci i finansów. Setki udanych transakcji i kredytów na najlepszych warunkach.